Kurumsal

Türkmen Şirketler Grubu Hakkında

İşletmemiz 1979 tarihinde akaryakıt perakende satışı olarak hizmete başlamıştır. Gelişen piyasa koşullarına ayak uydurabilmek için 06/03/1998 tarihinde Türkmen Akaryakıt şirketi olarak yoluna devam etmiştir. Gelişen teknolojileri ve piyasa talebini yakından takip eden firmamız 10.08.2005 yılında Fevzipaşa beldesinde Türkmenler petrol ltd. şti. olarak ikinci şubesini açmıştır. Ve yine oluşan talepler neticesinde Akınyolu mahallesinde bulunan 3. Petrol istasyonunu hanesine eklemiştir. Ayrıca bu süreç zarfında bulunduğumuz bölgedeki öncelikli olarak değerli çiftçi kardeşlerimizin, büyük işletmelerin ve kamu kurum kuruluşlarının toptan akaryakıt ihtiyaçlarını da karşılamıştır.

0

Mutlu Müşteri

Türkmen Şirketler Grubu ile mutlu müşteri sayımız artıyor.

0

Mutlu İş Ortağımız

İş ortaklarımız ile artık daha da güçlüyüz.

Ekonomik Kazanımlar ile Türkmen Şirketler

Firmamız öncü düşünce çerçevesinde yine bir ilke imza atarak bölgemizde bulunan boksit madenini ekonomiye kazandırmak adına 2010 yılında Akiş madencilik ltd şti ni kurmuştur. bölgemizde bulunan diğer maden ocaklarının tespiti ve ekonomiye kazandırılması için ciddi yatırımlar yapmıştır.

Çıkartılan madenler iç piyasa ve ihracatta değerlendirilmiştir. 2016 yılının eylül ayından itibaren de yenilenebilir enerji sektörüne GES (GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ) ile giriş sağlanmış olup enerji sektöründe de varlığını hissettirmeye başlamıştır.

Maden, Lojistik ve Hafriyat Alanında Öncü Gelişmeler

Firmamız oluşan maden stoğunun taşınması ile ilgili olarak lojistik sektörüne de giriş yapmıştır ve kısa sürede oldukça gelişmiş sağlam temelleri olan bir lojistik firmasına dönüşmüştür. Hammadde, yarı-mamul ve mamullerin karayolu ile Türkiye sınırları içerisinde taşımasını gerçekleştirmektedir.

Lojistik stratejisi, müşterilerinin yüklerinin; doğru yerde, doğru zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. Tecrübeli personeli ve modern özmal araçlardan oluşan filosuyla, müşterileriyle birlikte yüklerin sevkiyatını planlayarak, uygun araç ile minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Çimento, gıda, demir-çelik, yem sanayi ve emtia ticareti yapan kurumsal firmaların limanlardan depo/fabrikalara, depo/fabrikalardan limanlara, tesisler arası vb.; lokal ya da şehirler arası tüm taşımalarında etkin ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Özel Araç Filomuz

Özmal araç filosunun büyüklüğü sayesinde; çok uzak mesafelere taşımalar gerçekleştirilebilmektedir. Büyük ölçekli baraj, havalimanı konut/işyeri vb. inşaat projelerinde müşteri istekleri doğrultusunda nitelikli malzeme ve hafriyat taşımalarını projenin bitiş süresine katkı sağlayacak şekilde gerçekleştirmektedir.

İletişim Kurun, Sorularınızı Yanıtlayalım ve İşbirliği İçin Hazırız

İşbirliği fırsatlarını değerlendirmek ve sizlere kaliteli hizmetlerimizi sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kısa süre içinde dönüş sağlanacaktır!

Merkez Lokasyonumuz

Serinevler Mahallesi Hatay Bulvarı No:371/A Islahiye/ Gaziantep

İletişim Numaralarımız

Müşteri İlişkilerimiz

info@turkmensirketler.com

Toptan & Perakende akaryakıt satışı, yenilenebilir güneş enerji sistemleri, lojistik ve hafriyat hizmetleri için 1979 yılından beri hizmetinizdeyiz.


Türkmen Şirketler Grubu © 2023. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ferhatfirat.com